Salon

Salon

Salon Day Spa Vita’O powstał w 2008 roku z myślą o chwilach ukojenia i relaksu dla zmysłów.
Wówczas zarażony pasją właściciel zaryzykował i połączył pasję z pracą otwierając nowe Day Spa na mapie Gdyni.
To miejsce stworzone od podstaw z myślą o ludziach potrzebujących wytchnienia od pośpiechu i codziennych obowiązków. Klienci od początku zachwycili się nowym, wyjątkowym miejscem, do którego polubili wracać by czerpać z niego spokój, wewnętrzne wyciszenie i dobrą energię. Tu zawsze mogą liczyć na uśmiech i pozytywne nastawienie.

W trzecim kwartale roku 2016 po 8 latach działalności Salon został zreVITA'Olizowany. Wielkim zmianom uległy nie tylko wnętrza Day Spa Vita’O - wyremontowane i całkowicie przearanżowane, ale także wiedza i umiejętności naszego personelu. W dalszym ciągu zajmujemy się drobną aranżacją wykończeniową by efekty cieszyły oczy naszych gości. Cykl szkoleń naszej kadry trwa, skupiamy się na treningach praktycznych oraz zgłębianiu wiedzy teoretycznej na temat szeroko pojętego orientu w świecie masaży. Wszystko po to, by oferować Państwu cały wachlarz różnorodnych masaży i zabiegów, świadczonych na wysokim poziomie i w najbardziej komfortowych warunkach.

Ofertę SPA skomponowaliśmy specjalnie tak, aby połączyć wiele rodzajów masażu, aromaterapię, terapię muzyką, gdyż działanie terapeutyczne i relaksacyjne jest dla nas kluczowe. Jednocześnie oferujemy znacznie więcej niż tylko zabiegi, gdyż oferta rytuałów najwyższej jakości oznacza dla nas współpracę z najlepszymi markami oraz bardzo dobrą znajomość produktów. Zabiegów nie wykonujemy w zgiełku i chaosie, cenimy spokój, intymność wykonywanych zabiegów, bez dźwięku dzwoniącego telefonu a w zamian tego sączy się relaksująca muzyka w tle i otula miękkie światło świec. Traktujemy gości holistycznie, bez pospiechu, wysłuchamy potrzeb i oczekiwań i postaramy się dobrać odpowiedni zabieg oraz skompletować właściwe preparaty domowe podtrzymujące efekty rytuałów w SPA.

Bartosz Bernat

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 22:30
Soboty: 9:00 - 18:00 (po wcześniejszej rezerwacji)