Facemodeling

ZAREZERWUJ
VOUCHERY NA ZABIEGI

Wypróbuj lifting twarzy bez skalpela i odejmij swojej cerze lat!

Denisa Kolewa

Denisa jest kosmetologiem i absolwentką profesjonalnego kursu z zakresu face liftingu i modelowania twarzy z zastosowaniem terapii manualnej, uczestniczką programu Authorized Facemodeling Program™. Dzięki innowacyjnemu zabiegowi naturalnej wolumetrii może spełniać swoją pasję z najwyższą dbałością o zdrowie i piękno swoich gości. Jest skarbnicą wiedzy w zakresie naturalnej pielęgnacji twarzy.

ZAMÓW

facemodeling wykonuje...

Wypróbuj naturalny lifting twarzy! Popraw wygląd, napięcie i owal, odejmując sobie nawet kilka lat.

Czym jest facemodeling?

390 zł

czas: 2h

W czym tkwi sekret?

Sekretem facemodelingu są unikalne metody masażu twarzy. O skuteczności tego zabiegu decyduje szereg specjalistycznych technik tak jak: mioplastyka, akupresura, kinesiotaping estetyczny oraz masaż interplastyczny .


Odpowiednie zastosowanie tych technik pozwala osiągnąć długotrwałe efekty biologicznego odmłodzenia. Facelifting działa na najgłębszych strukturach tkanek i mięśni, dzięki czemu efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Inna nazwa tego zabiegu to wolumetria twarzy. Jest zbliżony do masażu Kobido.

Korzyści z zabiegu facemodeling

Facemodeling, inaczej facelifting, to profesjonalny zabieg modelowania twarzy bez użycia skalpela. Jest to w pełni naturalny, holistyczny program odmładzania twarzy. Zabieg pozwala odjąć cerze nawet kilka lat! Zapobiega wiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Świetnie poprawia owal twarzy, redukuje deformacje takie jak bruzdy nosowo wargowe, opadające powieki czy drugi podbródek.

Facemodeling to kilka etapów, dobieranych bardzo indywidualnie. Na całość składają się między innymi:

  • Wywiad określający, na jakich obszarach twarzy zależy Ci najbardziej (np. podbródek, policzki, powieki, okolica oka - itp.)
  • Demakijaż i przygotowanie twarzy do modelingu
  • Zastosowanie technik: masaż manualny twarzy i dekoltu z wykorzystaniem specjalnego oleju, drenaż limfatyczny twarzy, który doskonale pobudza nawet głębokie warstwy skóry, tkanek i mięśni, relaksujący masaż bańką
  • Kinesiotaping (tejping) twarzy, czyli oklejenie jej specjalną taśmą wzmagającą efekty facemodelingu, poprawiającą jednocześnie mikrokrążenie, redukującą opuchnięcia i delikatnie napinającą skórę
  • Wskazówki pielęgnacyjne od Denisy w zakresie dalszego postępowania, stosowanych kosmetyków i rytuałów pielęgnacyjnych

naturalne

odmłodzenie

korekta deformacji twarzy

poprawa symetrii twarzy

rewitalizacja

tkanek

poprawa

jędrności

ZAMÓW ZABIEG FACEMODELING

Zarezerwuj Facemodeling!

Cena: 390 zł


Wizyta trwa 2 godziny. Facemodeling wykonywany jest na specjalistycznych olejach wnikających głęboko w tkanki skóry twarzy.

ZAMÓW PAKIET FACEMODELING

Zarezerwuj pakiet!

Cena: 1170 zł za 4 wizyty (cena poza promocją: 1560 zł)


W ramach pakietu, jeden zabieg facemodelingu jest gratis - kupujesz 4, płacisz za 3 :)

Nie masz pewności, czy zabieg facemodeling jest dla Ciebie? Zadzwoń chętnie pomożemy!

Potrzebna pomoc?

Denisa Kolewa