Pytania i Odpowiedzi

info@spavitao.pl

Jak przygotować się do wizyty w Day SPA?


Do wizyty w Day SPA nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Można wziąć prysznic, ale nie jest to konieczne, ponieważ w Day SPA jest możliwość wziąć prysznic. Należy tylko wspomnieć przed zabiegiem o tym. Warto też zaplanować dzień w taki sposób, aby po masażu nigdzie się już nie spieszyć.

Czy zabrać ze sobą ręcznik, szlafrok? Co ubrać na masaż?


Podczas masażu ciało jest cały czas zakryte a odkrywane jest jedynie dana partia która jest masowanaWszystkie akcesoria zapewniamy na miejscu, jednorazową bieliznę, ręczniki, szlafroki. Na masaż nie trzeba mieć specjalnego stroju. Można zostać w swojej bieliźnie dla większego komfortu.

Czy po masażu muszę wziąć kąpiel, np.jeśli idę potem do pracy?


Zależy po jakim masażu. Jeżeli jest to masaż na nawilżającym maśle shea bądź innym produkcie nawilżającym zalecamy nie brać prysznica, by utrwalić efekt nawilżenia , produkty dobierany dla najwyższego komfortu klienta zarówno przed i jak i po pracy W zależności od rodzaju masażu i własnych potrzeb. Na miejscu jest kabina prysznicowa.

Czy jest się czym stresować przed masażem?


Nie ma się czym stresować :) Otaczająca muzyka, zapach i energia koją wszystkie nerwy jeszcze przed masażem. Terapeuta SPA przyjmując do gabinetu odpowiednio kieruje klienta, przeprowadza zabieg tak aby najlepiej dopasować go do indywidualnych potrzeb klienta.

Czy jest się czym stresować przed masażem?


Nie ma się czym stresować :) Otaczająca muzyka, zapach i energia koją wszystkie nerwy jeszcze przed masażem. Terapeuta SPA przyjmując do gabinetu odpowiednio kieruje klienta, przeprowadza zabieg tak aby najlepiej dopasować go do indywidualnych potrzeb klienta.

Czy jeśli mam jakieś schorzenia, wykryjecie to przed masażem?


Najlepiej poinformować masażystę o wszystkich chorobach/schorzeniach. Zawsze podczas rozmowy wstępnej przeprowadzany jest dokładny wywiad aby wykluczyć możliwość występowania chorób, które uniemożliwiłyby wykonanie masażu. A po przeprowadzonym masażu proponujemy odpowiednią kurację by poprawić kondycję ciała.

Czy jeśli mam problemy z kręgosłupem, mogę przyjść na masaż?


Masaż przynosi ulgę w przypadku większości problemów z kręgosłupem. W rozmowie wstępnej należy jednak dokładnie poinformować terapeutę o występujących chorobach bądź odczuciach bólu bo niektóre z nich mogą być przeciwwskazaniem.

Trzeba spiąć włosy na masaż?


Tak, zalecamy spięcie włosów dla komfortu pracy terapeuty. Zapewniamy jednorazowe akcesoria do spięcia włosów.

Czy dla masażysty ma znaczenie czy jestem przed albo po posiłku?


Tak, nie zaleca się jeść posiłku na co najmniej godzinę przed zaplanowanym masażem.

Jak wygląda pierwsza wizyta w salonie Day SPA?


Każdy klient witany jest w recepcji, a następnie zapraszany do Sali, gdzie przeprowadzany jest wywiad. Terapeuta zbierając informacje o kliencie ustala rodzaj zabiegu, dopasowuje go indywidualnie do klienta. Po określeniu zabiegu wyjaśnia kwestie organizacyjne tj. pozycja klienta podczas masażu, określenie miejsc masowanych, Po takiej rozmowie terapeuta zostawia klienta na dwie minuty dając mu czas na przygotowanie się. Terapeuta wraca, w skupieniu wykonuje zabieg . Na koniec zabiegu ,prosi aby klient odpoczął jeszcze chwilę po masażu, a następnie ubrał się i wrócił do recepcji. W recepcji zabieg jest dokładnie omawiany, terapeuta informuje o swoich spostrzeżeniach i dobiera kolejne zabiegi kierując się potrzebami klienta. Na zakończenie każdej pierwszej wizyty klient, który jest naszym fanem na Facebooku'u otrzymuje starannie przygotowany „gift-pack” –podarunek, w którym znajduje się katalog zawierający opis naszych zabiegów i bon podarunkowy o wartości 50zł na kolejny zabieg, informacja o aktualnych promocjach, ulotka oraz pięknie pachnący puder do kąpieli ,który pozwala dodatkowo zrelaksować się już po powrocie z pierwszej wizyty w Day SPA.

Czy mogę być masowana kiedy jestem w ciąży?


Tak, zalecamy przyjść, po konsultacji lekarskiej. Regularną prace nad poprawą zdrowia możemy zacząć od drugiego trymestru ciąży.

+ 48505195350

Day SPA Vita'O

Gdynia, ul. Abrahama 11/10, I piętro

info@spavitao.pl

Projekt i wykonanie: Webmetro