Kursy Masażu Day Spa Vita’O

Certyfikowane Kursy Masażu Day Spa Vita'O, które są efektem dziesięcioletniej pasji i doświadczenia. Celem szkoleń jest przekazanie naszego holistycznego podejścia, które przyniosło nam tytuły Day SPA Roku oraz Masażysta Roku.


Kursy dzielą się na 2 rodzaje: dla masażystów oraz użytkowników indywidualnych w parach.


Nasze szkolenia powstały z myślą o kompleksowym poszerzeniu umiejętności młodych masażystów i rozbudowaniu oferty salonów masażu SPA, Day SPA i hoteli, a także dla amatorów masażu domowego.

KURSY DLA MASAŻYSTÓW
MASAŻ DOMOWY DLA 2 OSÓB

Nowość: Kurs masażu domowego dla 2 osób

Kurs masażu domowego powstał z myślą o parach: małżeństwach, przyjaciołach, rodzinach. Jest to jednodniowy kurs dedykowany dla 2 osób, które dzięki indywidualnemu szkoleniu nauczą się samodzielnego masażu w domu.


Aby wziąć udział w kursie, absolutnie nie jest wymagane doświadczenie w zakresie masażu.


Możesz wziąć udział z żoną lub mężem, narzeczonym lub narzeczoną, przyjaciółką, siostrą, mamą... Wybór należy do Ciebie!

PROGRAM KURSU DLA 2 OSÓB

Kurs masażu domowego to idealny pomysł na prezent urodzinowy lub z okazji rocznicy.


Sprawdzi się doskonale również... bez okazji!

Poznaj program kursu masażu domowego 2 osób:

 • Wykonywanie masażu w domu - różne techniki i metody na profesjonalny masaż całego ciała
 • Przygotowanie ciała do masażu
 • Co robić, aby się odprężyć
 • Ukojenie i relaksacja
 • Odnajdywanie bolesnym miejsc na ciele i poznanie technik rozluźniających
 • Nauka poznania ciała partnera (dla związków)
 • Dobór kosmetyków do wykonywania masażu, które współgrają z cerą i wymaganiami skóry
 • Aranżowanie miejsca pod masaż - jak stworzyć unikatowy nastrój, atmosferę sprzyjająca masażowi
 • Holistyczne podejście do ciała
 • Dopasowanie masażu pod konkretne dolegliwości
 • Dla uczestników przygotowujemy gift-pack, zawierający zestaw pachnących kosmetyków do masażu w domu.

Kurs odbywa się w Salonie Day Spa Vita'O, trwa 1 dzień, w godzinach 9-15.

Zapewniamy wszelkie materiały i całodniowy warsztat z Terapeutą Day Spa.Lokalizacja: Salon Gdynia Śródmieście,ul. Abrahama 11/10, I piętro

Formularz zgłoszeniowy: Kurs masażu domowego
dla 2 osób

Kurs masażu domowego powstał z myślą o 2 osobach: małżeństwach, przyjaciołach, rodzinach. Jest to jednodniowy kurs dedykowany dla 2 osób, które dzięki indywidualnemu szkoleniu nauczą się samodzielnego masażu w domu.

Cena: 1299 zł

Voucher na Kurs Masaż Domowy dla 2 osób

Kurs_Masażu_dla_dwojga_SPAVitao
KUP TERAZ

Szkolenia dla Masażystów w Day Spa Vita'O

Salon Day SPA Vita'O cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, co jest zasługą wielu czynników. Postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z młodymi masażystami i osobami z branży wellness.Każdy uczestnik otrzymuje od nas: imienny certyfikat w j. polskim i angielskim i drukowane materiały szkoleniowe.


Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały, modeli, kosmetyki. Podczas każdego dnia kursu przewidziany jest również lunch.


Co więcej, po ukończonym kursie zapewniamy dodatkowy tydzień na konsultacje biznesowe, na przykład w zakresie dalszego wyboru kosmetyków, zaopatrzenia salonu, porad marketingowych itp.Lokalizacja: Salon Gdynia Śródmieście,ul. Abrahama 11/10, I piętro

Chcesz wziąć udział w kursie Day Spa Vita'O jako model / modelka? Wypełnij formularz!


Twoją rolą będzie poddanie się masażom i zabiegom pielęgnacji podczas szkoleń.

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU JAKO MODEL

Wybierz Twoje Szkolenie

Terapeuta SPA

Kompleksowe wprowadzenie w pracę Terapeuty SPA, holistyczne podejście do pracy z klientem, budowanie relacji, przekazywanie energii poprzez masaż. W ramach kursu uczestnik opanuje 3 rodzaje masaży relaksacyjnych i pielęgnacji ciała, do wyboru spośród kilku kultowych zabiegów (dokładny opis niżej). Uczestnik zdobędzie kompleksową wiedzę o efektywnej organizacji pracy, przygotowywania Sali, doboru muzyki itp. Tematyka jest dopasowana do Państwa wymagań. Kurs prowadzi Bartosz Bernat. Po ukończeniu szkolenia mogą Państwo korzystać z dodatkowych konsultacji we wszelkich poruszanych aspektach.

Kurs trwa 3 dni.


Każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat w j. polskim i angielskim oraz Gift-Pack od Salonu.

WIĘCEJ INFORMACJI
WIĘCEJ INFORMACJI

Kurs, po którym uczesnik opanuje techniki łączenia masażu z pielęgnacją ciała i wprowadzanie klientów w najwyższy stan wyciszenia, relaksu i spokoju. Program obejmuje dobieranie różnego rodzaju technik do potrzeb klientów i opiera się na autorskich technikach inspirowanych masażem ajuwerdyjskim i polinezyjskim. Rytuał Baltazara, jako zabieg, składa się z relaksacyjnego peelingu całego ciała oraz autorskiego masażu, który stworzył Bartosz Bernat.


W ramach tego kursu dla masażystów opanujesz również sztukę przeprowadzania konsultacji przed zabiegiem oraz podsumowania po masażu.


Kurs trwa 2 dni.


Każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat w j. polskim i angielskim oraz kosmetyki linii Eternal Gold.

Rytuał Baltazara

W ramach szkolenia 1:1 otrzymasz: imienny certyfikat, drukowane materiały szkoleniowe, lunch i prezent od Salonu Day Spa Vita'O.


Dodatkowo, po ukończeniu kursu będą przysługiwać Ci konsultacje z naszym zespołem!

ZAREZERWUJ

Kurs: Terapeuta SPA

Kurs Terapeuta SPA jest to trzydniowe, kompleksowe szkolenie w zakresie prowadzenia salonu masażu i pracę Terapeuty SPA. Jest adresowane do masażystów, którzy oprócz nauki masaży i zabiegów chcieliby wzbogacić swoją wiedzę czerpiąc z doświadczenia najlepszych terapeutów Day SPA.

Szkolenie składa się z dwóch bloków tematycznych: pierwszy pozwala opanować techniki głębokiej relaksacji, wyciszenia i uspokojenia za pomocą wybranych przez nas zabiegów i technik pielęgnacji. Drugi dotyczy efektywnego zarządzania salonem, relacjami z klientami i zespołem.Podczas kursu opanujesz holistyczne podejście do pracy z klientem, sztukę dzielenia się dobrą energią poprzez masaż, początkowe techniki głębokiej relaksacji.


Opanujesz trzy masaże spośród:


a)Masażu gorącymi kamieniami,
b)Masażu Benessere,
c)Rytuałów Day Spa,
d)Klasycznego masażu kręgosłupa,
e)Masażu gorącą czekoladą,
f)Masażu wyszczuplającego.


W ramach tego kursu dla masażystów opanujesz dodatkowo najważniejsze aspekty prowadzenia salonu, między innymi:


1. Sztukę przeprowadzania konsultacji przed zabiegiem oraz podsumowania po masażu.

2. Organizację harmonogramu pracy przed zabiegiem i w czasie jego trwania.

3. Dobieranie zabiegów do oferty salonu.

4. Metody doboru masażu do potrzeb klienta.

5. Techniki komunikacji z klientem i sposoby na długotrwałe utrzymanie klientów.

6. Przygotowywanie sali, dobór kosmetyków, muzyki, akcesoriów.

7. Przygotowanie klienta do zabiegu: techniki, kosmetyki, poruszane się po salonie.


Nauczysz się organizować przestrzeń, dobierać muzykę, kosmetyki i zapachy do potrzeb klienta. Będziesz umiał sprawić, że zadowolony klient wróci.


Szkolenie Terapeuta SPA to kurs masażu relaksacyjnego i wprowadzenie w organizację pracy w salonie masażu. Kurs odbywa się indywidualnie, 1:1, w dogodnym terminie i trwa 3 dni.

ZAREZERWUJ

Formularz zgłoszeniowy - Terapeuta SPA

Wypełnij formularz aby zamówić pakiet informacji o wybranym kursie dla masażystów.

W pakiecie informacyjnym, który wyślemy na adres e-mail, zamieszczone będą informacje o dokładnym zakresie szkolenia, programie, materiałach, certyfikacie, cenie itp.

Kurs: Rytuał Baltazara

Kurs, po którym uczestnik opanuje techniki łączenia masażu z pielęgnacją ciała i wprowadzanie klientów w najwyższy stan wyciszenia, relaksu i spokoju. Rytuał Baltazara, jako zabieg, składa się z relaksacyjnego peelingu całego ciała oraz autorskiego masażu, który stworzył Bartosz Bernat.


Program obejmuje dobieranie różnego rodzaju technik do potrzeb klientów i opiera się na autorskich technikach inspirowanych masażem ajuwerdyjskim i polinezyjskim.


Podczas kursu dowiesz się, jak łączyć masaż z pielęgnacją ciała, a także jak dobierać różnego rodzaju techniki pod indywidualne potrzeby Twojego klienta. Rytuał Baltazara składa się z peelingu całego ciała oraz zdrowotnego masażu połączonego z sensualnością.


W trakcie kursu opanujesz metody kompleksowego dbania o ciało i ducha klientów, a także metody doboru natężenia masażu i sztukę poznania ciała.


W ramach tego kursu dla masażystów opanujesz sztukę przeprowadzania konsultacji przed zabiegiem oraz podsumowania po masażu.


Nauczysz się organizować przestrzeń, dobierać muzykę, kosmetyki i zapachy do potrzeb klienta. Będziesz umiał sprawić, że zadowolony klient wróci.


Szkolenie Rytuał Bltazara to kurs który pozwoli opanować techniki wprowadzające w stan głębokiego relaksu i holistycznego podejścia do pracy z klientem. Kurs odbywa się indywidualnie, 1:1, w dogodnym terminie i trwa 2 dni.

ZAREZERWUJ

Formularz zgłoszeniowy - Rytuał Baltazara

Wypełnij formularz aby zamówić pakiet informacji o wybranym kursie dla masażystów.

W pakiecie informacyjnym, który wyślemy na adres e-mail, zamieszczone będą informacje o dokładnym zakresie szkolenia, programie, materiałach, certyfikacie, cenie itp.

Kurs: Rytuał Polinezyjski

Kurs Rytuał Polinezyjski to dwudniowe szkolenie, na które składa się teoria i praktyka. Jest zwieńczony wykonaniem przez kursanta Rytuału Polinezyjskiego, na który składa się: kompleksowe przygotowanie ciała do zabiegu, peeling całego ciała oraz masaż Lomi Lomi.

W trakcie kursu opanujesz techniki przygotowywania sali do zabiegu, dobór właściwych kosmetyków, holistyczne podejście do pracy z klientem, sztukę dzielenia się dobrą energią poprzez masaż oraz poznasz tajniki wprowadzania klienta w najwyższy stan wyciszenia harmonizując jego wewnętrznego ducha z ciałem.


Podczas trwania kursu :


1. Poznasz starodawne hawajskie tradycje i wierzenia na bazie których powstał masaż Lomi-Lomi, a także główne założenia hawajskiej filozofii życia,

2. Dowiesz się, dlaczego umiejętność pracy z energią podczas masażu Lomi-Lomi jest tak ważna,

3. Poznasz techniki pielęgnacji i oczyszczenia ciała przed masażem,

4. Będziesz mógł nauczyć się hawajskiego śpiewu wykonywanego przed masażem,

5. Opanujesz przygotowanie i organizację pracy przed, podczas i po zakończeniu zabiegu,

6. Nauczysz się wykonywać hawajski masaż Lomi-Lomi, dobierając techniki indywidualnie do każdego klienta.W ramach tego kursu dla masażystów opanujesz również sztukę przeprowadzania konsultacji przed zabiegiem oraz podsumowania po masażu.Kurs kompleksowo wprowadza w hawajskie techniki masażu i jest wzbogacony o wiedzę z zakresu filozofii hawajskiej. Uczestnik opanuje wykonywanie masażu Lomi Lomi, pozna metody pielęgnacji ciała klienta, nauczy się jak przygotować zarówno siebie, jak i przestrzeń do zabiegu oraz pozna tajniki holistycznego podejścia do pracy z klientem. Kurs odbywa się indywidualnie, 1:1, w dogodnym terminie i trwa 2 dni.

ZAREZERWUJ

Szkolenia dla Masażystów - czy to dla mnie?

Sprawdź, dla kogo dedykowane są certyfikowane szkolenia w Day Spa Vita'O:

Dla właściceli salonów masażu

Pozwolą wprowadzić standardy obsługi, podnieść prestiż salonu, wzbogacić się o umiejętności wykonywania konkretnych zabiegów, a także utrzymać długotrwałe relacje z klientem dzięki sztuce rozmowy i konsultacji.

Dla masażystów i terapeutów SPA

Podniosą kwalifikacje i pozwolą na poszerzenie oferty wykonywanych masaży i zabiegów, dadzą kompleksową wiedzę na temat organizacji przestrzeni wokół zabiegu, pielęgnacji; wprowadzą w przekazywanie pozytywnej energii.

Kompleksowo wprowadzą młodych masażystów w holistyczne podejście do klienta, dobieranie zabiegów, dopasowywanie techniki masażu indywidualnie do klienta; przygotują do pracy w gabinecie masażu.

Dla osób, które chcą rozpocząć pracę w SPA

Pytania i Odpowiedzi - Szkolenia dla Masażystów

Czy otrzymam certyfikat?


Oczywiście - wszystkie kursy dla masażystów w Day Spa Vita'O kończą się wręczeniem imiennego certyfikatu w dwóch egzemplarzach: w j. polskim i angielskim.

Na czym polegają konsultacje po ukończeniu szkolenia?


Przez 7 dni od dnia ukończenia kursu, możesz konsultować się z nami w sprawach związanych z Twoim szkoleniem. Doradzimy Ci przykładowo z zamówieniem kosmetyków, przygotowaniem oferty salonu itp. Forma konsultacji będzie ustalana indywidualnie, aby każda ze stron mogła bez przeszkód w niej uczestniczyć.

Czy lunch jest zapewniany przez Vita'O?


Oczywiście - podczas każdego dnia szkolenia zapewniamy przerwę na posiłek, w ramach której zapraszamy na lunch.

Czy otrzymam jakieś materiały ze szkoleń?


Każdy nasz kurs posiada dedykowany zestaw materiałów drukowanych, które obejmują m.in. dokładnie opisane techniki wykonywania zabiegów oraz wszelkie informacje związane ze szkoleniem. Wręczamy je na początku, aby móc się nimi posiłkować i zadawać pytania.

Czy muszę coś ze sobą zabrać?


W ramach kursu zapewniamy wszelkie wymagane materiały, kosmetyki, przestrzeń i modeli. Wręczamy także spodnie do masażu, zapewniamy wspomniany wyżej lunch i napoje, zatem wszystkie niezbędne rzeczy są na miejscu.

Czy na koniec muszę zdać egzamin?


Kursy nie są wieńczone egzaminem teoretycznym, jednak dbamy o to, by każdy kursant na koniec wykonał pod naszym okiem masaż lub rytuał zgodny z profilem kursu. Na tej podstawie udzielamy dodatkowych wskazówek.

Poznaj prowadzących

10 lat doświadczenia w branży Day SPA i SPA

tytuł Masażysta Roku i Day SPA Roku

Pasjonaci masażu i pielęgnacji

Twórcy autorskich rytuałów

BARTOSZ - TERAPEUTA SPA

Urodzony pasjonat masażu, specjalizuje się we wszystkich technikach masażu od klasyki aż po głęboki relaks. Zdobył tytuł Najlepszego Masażysty Roku.

MARTA - TERAPEUTKA SPA

Specjalizuje się w masażach klasycznych. W Day Spa domeną Marty stały się także zabiegi na ciało, w tym m.in. peelingi oraz Rytuały Day Spa.

Wybierz Twoje Szkolenie dla Masażystów

Terapeuta SPA

DO FORMULARZA >

Rytuał Baltazara

DO FORMULARZA >

Formularz Zgłoszeniowy - Modele/Modelki

Chcesz BEZPŁATNIE wziąć udział w kursie Day Spa Vita'O jako model / modelka?


Wypełnij formularz obok!

Rolą modela lub modelki jest wzięcie udziału w jednym dniu szkolenia jako osoba poddawana zabiegom masażu i pielęgnacji.


Koszt za 1 dzień, podczas którego wykonywanych jest nawet kilka różnych masaży, wynosi... 0 zł!!

Day SPA Vita'O

Gdynia, ul. Abrahama 11/10,


info@spavitao.pl


Projekt i wykonanie: Webmetro

I piętro lok. 10