Opis zabiegów

ImageIconIconIcon

01. Aroma Vita'O

Aromaterapautyczny masaż całego ciała. Podczas masażu aplikowane są na skórę pięknie pachnące, bogate oleje, które wybierane są przez państwa przed rozpoczęciem zabiegu.

02. Lomi Lomi

Masaż całego ciała techniką hawajską, w której używamy długich, płynnych ruchów dłońmi i przedramionami. Głęboko rozluźniający masaż, który harmonizuje ciało i umysł przez rytmiczne ruchy przypominające fale oceanu. Masaż dedykowany jest osobom poszukującym rozluźnienia mięśni oraz wewnętrznej równowagi.

03. Maderoterapia

Jest odkryciem i niewątpliwym zaskoczeniem w terapii antycellulitowej
i ujędrniającej. To połączenie drenażu limfatycznego, manualnych technik masażu z intensywnym masażem za pomocą specjalnych, anatomicznie zaprojektowanych drewnianych narzędzi.


Terapia choć przeprowadzona za pomocą twardych drewnianych narzędzi jest w odczuciu bezbolesna i często określana jako głęboko relaksacyjna.


Zapobiega rozstępom, zwalcza cellulit i może powodować zmniejszenie pomiarów obwodów. Inaczej można określić ją jako głęboki, naturalny masaż antycellulitowy czy zupełnie nieinwazyjny zabieg redukujący cellulit.

Jest odkryciem i niewątpliwym zaskoczeniem w terapii antycellulitowej
i ujędrniającej. To połączenie drenażu limfatycznego, manualnych technik masażu z intensywnym masażem za pomocą specjalnych, anatomicznie zaprojektowanych drewnianych narzędzi.


Terapia choć przeprowadzona za pomocą twardych drewnianych narzędzi jest w odczuciu bezbolesna i często określana jako głęboko relaksacyjna.


Zapobiega rozstępom, zwalcza cellulit
i może powodować zmniejszenie pomiarów obwodów. Inaczej można określić ją jako głęboki, naturalny masaż antycellulitowy czy zupełnie nieinwazyjny zabieg redukujący cellulit.

04. Masaż czekoladą

Luksusowy zabieg spa. Ciało masowane jest rozgrzaną czekoladą. Ciepła czekolada działa kojąco, relaksująco oraz odżywczo na skórę. Składniki zawarte w czekoladzie opóźniają procesy starzenia skóry i poprawiają jej koloryt. Idealna propozycja dla osób pragnących połączyć błogi relaks oraz pielęgnacji skóry.

05. Masaż bambusami

Egzotyczna technika masażu, w której wykorzystuje się bambusowe pałeczki, aby wykonać głębokie i relaksujące ruchy na ciele. Technika
ta działa na tkanki położone głęboko, dzięki czemu pozwala rozluźnić mięśnie, zredukować napięcie oraz poprawić krążenie krwi.

Egzotyczna technika masażu, w której wykorzystuje się bambusowe pałeczki, aby wykonać głębokie i relaksujące ruchy na ciele. Technika ta działa na tkanki położone głęboko, dzięki czemu pozwala rozluźnić mięśnie, zredukować napięcie oraz poprawić krążenie krwi.

06. Masaż leczniczy kręgosłupa

Masaż skoncentrowany na wybranych obszarach kręgosłupa mający na celu złagodzenie napięcia mięśniowego, poprawienie elastyczności oraz zmniejszenie dyskomfortu związanego z bólem pleców. Dobór technik
i intensywności masażu dobieramy indywidualnie na podstawie aktualnego samopoczucia i kondycji.

07. Masaż klasyczny całego ciała

Kompleksowa technika masażu wszystkich głównych obszarów ciała. Doskonały sposób na rozluźnienie napiętych mięśni, poprawie krążenia krwi oraz redukcji stresu i napięcia. Techniki i intensywność dobierane przez terapeutę indywidualnie w zależności od preferencji i potrzeb klienta.

08. Drenaż limfatyczny

Masaż miejscowy mający na celu usunięcie toksyn i nadmiernie nagromadzonej limfy w tkankach, redukuje obrzęki, działa antycellulitowo oraz przyśpiesza regenerację po urazach.

Image

09. Masaż tranquillity

Autorski i innowacyjny masaż działający na wiele zmysłów. Relaksuje
i odpręża działając na trzech różnych szlakach sensorycznych: węchu, dotyku i słuchu. Synergię stanowi unikalne połączenie olejów, masażu
oraz specjalnie zaprojektowanej ścieżce dźwiękowej. Masaż szczególnie polecany dla osób zestresowanych i niezdolnych do wypoczynku.

Autorski i innowacyjny masaż działający na wiele zmysłów. Relaksuje i odpręża działając na trzech różnych szlakach sensorycznych: węchu, dotyku i słuchu. Synergię stanowi unikalne połączenie olejów, masażu oraz specjalnie zaprojektowanej ścieżce dźwiękowej. Masaż szczególnie polecany dla osób zestresowanych i niezdolnych do wypoczynku.

10. Masaż pleców solą himalajską

Masaż pleców wykonywany ciepłymi bryłami z soli himalajskiej stanowi świetną alternatywę dla masażu gorącymi kamieniami. Rozgrzewający masaż w połączeniu z technikami uciskowymi łagodzi bóle mięśni,
zwalcza nadmierne napięcia, poprawia ukrwienie i oczyszcza organizm. Idealny na każdą porę roku.

Masaż pleców wykonywany ciepłymi bryłami z soli himalajskiej stanowi świetną alternatywę dla masażu gorącymi kamieniami. Rozgrzewający masaż
w połączeniu z technikami uciskowymi łagodzi bóle mięśni, zwalcza nadmierne napięcia, poprawia ukrwienie i oczyszcza organizm. Idealny na każdą porę roku.

11. Rytuał Himalajski

Rytuał relaksujący i detoksykujący całego ciała zainspirowany dawanymi leczniczymi zabiegami z wykorzystaniem soli himalajskiej. Rytuał składa się z masażu ciepłymi bryłami solnymi peelingu solą himalajską. Zabieg pomaga przywrócić równowagę ciała i umysłu, łagodzi bóle mięśniowe, zwalcza napięcie, poprawia metabolizm i oczyszcza skórę.

Rytuał relaksujący i detoksykujący całego ciała zainspirowany dawanymi leczniczymi zabiegami z wykorzystaniem soli himalajskiej. Rytuał składa się
z masażu ciepłymi bryłami solnymi peelingu solą himalajską. Zabieg pomaga przywrócić równowagę ciała i umysłu, łagodzi bóle mięśniowe, zwalcza napięcie, poprawia metabolizm
i oczyszcza skórę.

12. Body Strategist

Miejscowy zabieg wpływający na poprawę napięcia i elastyczności skóry dzięki zastosowanym kosmetykom oraz manualnych technik masażu limfatycznego. Zabieg składa się z peelingu, masażu na bogatej antyoksydacyjnej masce, aplikacji silnie ujędrniającego/antycellulitowego serum i przemasowania tkanek na pięknie pachnącym, odżywczym kremie.

Zabieg ujędrniający/ wyszczuplający